Monday, December 10, 2012

Odigran Drveni kup!

KUNE OSVOJILE DRVENI KUP 2012.
Kuna 1

Jučer (09.12.2012.) je odigran Drveni kup 2012. 8 ekipa iz Križevaca, Pule, Slavonskog Broda, Karlovca i Zagreba, odigrale su puno zanimljivih utakmica. Momčad Kuna je standardno izborila nastup u finalu. Iznenađenje turnira je definitivno momčad Tapira koji su polufinalnom pobjedom nad Pulom u najuzbudljivijoj utakmici turnira izborili finale. Na kraju je močad Kuna ipak slavila te osvojila ovogodišnji Drveni kup. U utakmici za treće mjesto susreli su se ekipe Pule i Karlovca u kojoj je Pula na kraju i slavila. Valja još spomenuti i juniorsku momčad Kuna koju čine igrači škole inline hokeja. Iako nisu upisali niti jednu pobjedu, pokazali su kako će uskoro biti velika prijetnja ostalim momčadima.

Tapiri

Na kraju se samo želimo zahvaliti svim sudionicima Drvenog kupa, svima koji su pomogli i koji su došli i podržali ovaj turnir kao i sami inline hokej. Hvala Vam!

Do iduće godine igrajte, gledajte i uživajte u inline hokeju!